Acil para ihtiyaçlarımızda en kolay ve en hızlı para bulma yöntemlerinden biri bankalar ile iletişime geçerek kredi veya kredili ürünler kullanarak ihtiyacımızı giderebiliyoruz.Bankalar genellikle kredi verirken veya kredi kartı yada benzer kredili ürün kullandırırken  gelir belgenize ihtiyaç duyuyor.Gelir belgeniz yani maaşınız yüksekse orantılı bir şekilde istediğiniz vadeye göre size kredi sunabiliyor. Ancak gelir belgesi olmayan ve sicili bozuk olanlar kredili ürün kullanmakta problem yaşayabiliyor.Özellikle Gelir belgesi olmayan ev hanımları kredi kullanabilir mi sorusunu bizlere soran takipçilerimiz için detaylı bir makale hazırladık ve aradığınız soruya cevaplar sunarak sizlerle paylaşıyoruz.

 

Gelir Belgesi Olmayan Ev Hanımları Kredi Kullanabilir mi

Bu sorumuzun cevabı hem hayır hemde evet.Gelir belgesi yani düzenli bir maaşı olmadığı için normal şartlarda hiçkimseye bankalar kredi vermez.Kefil gösterilse dahi düzenli bir geliri olmadığı için bu kişiler bankalardan kredili ürünler kullanamaz.Ancak günümüz şartlarında kredi alabilme şartları piyasayı canlandırmak için epey kolaylaştırılmıştır. Hatta o  kadar kolaylaştırıldı ki bazı bankalar herhangi bir gelir belgesi olmadan bile sizlere kredili ürünler sunabiliyor. Ev hanımlarına kredi çıkarmı diye bankalar ile görüştük ve bazı bankalar sadece ev hanımlarına özel kredili ürünler ve ev hanımlarına kredi kartı çıkartabiliyor.

 

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Çalışmadıkları için kredili ürün almakta zorlanan ve acil para ihtiyacı durumlarında temel ve ekonomik sorunlarını çözebilmek için ihtiyaç kredilerine yönelebiliyorlar.Bankalar ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ev hanımlarına kredi veren bankaları araştırdık ve bulduk.Çoğu zaman kefil bile istemeyen bu bankalar sizlere kredili ürün çıkartmakta ev hanımı olduğunuz için kolaylık sağlayacak ve kredili ürün kullanmanıza yardımcı olacaklardır.Ancak sizlere kredi verirken gelir belgenize bir şartla bakmama kararı alabiliyorlar.Oda sağlık sigortanızın olması gerekiyor. Herhangi bir durumda sağlıksal bir sorun yaşarsanız veya hayati bir durumunuz olursa bankalar bu parayı sigortadan alabilmek için sizin sağlık sigortası yaptırma zorunluluğunuz olduğunu söylüyor.

Hangi bankalar ev hanımlarına kredi veriyor

BANKA  KEFİL İSTİYOR MU  BAŞVURU ÜCRETİ
Finansbank İstemiyor, SGK GerekliÜCRETSİZ
Denizbank İstemiyor, SGK GerekliÜCRETSİZ
TEB BANKASI İstemiyor, SGK GerekliÜCRETSİZ
ENPARA İstemiyor, SGK GerekliÜCRETSİZ
Garanti Bankası İstiyor, SGK GerekliÜCRETSİZ

 

Yukarıda belirttiğimiz bankalar ev hanımlarına kredi veren bankalardır.Bu bankalar ile iletişim kurarak kredi başvurusu yapabilir ve bankaların size özel faiz oranları ile belirlenmiş kredilerinden yararlanabilirsiniz. Sigorta şartını yerine getirdikten sonra kolay kredi başvurusu yapabilmek için yanınıza birde size kefil olabilecek birisini bularak başvuruda bulunursanız kolayca kredinizi alabilirsiniz.

Ortalama Puan : / 5. - Oylayan Kişi :

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz