Türkiye nin en büyük bankalarından biri olan Garanti Bankası sahip olduğu tecrübeli çalışanları ve büyük bir müşteri hizmetleri ile 10 milyondan fazla müşterisine hizmet vermektedir.Yüksek sayıda müşteriye sahip olan banka her ne kadar kaliteli bir hizmet verse de Garanti bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istese de ilgili destek numarasını aradıklarında uzun süre bekledikleri için bu isteklerine yerine getirememektedirler.

 

Türkiye de kurulan ilk bankalardan biri olan Garanti bankası günümüzde teknoloji olarak en gelişmiş bankalardan biridir.Garanti Bankası beni sesimden tanır gibi sesli yanıt sistemleri ile birçok işlemi kolaylaştıran banka ne yazık ki garanti bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma isteyenleri sesli yanıt sisteminde uzun süre beklettiği için memnun edememektedir. Sizler için kolaykredibasvurusu.com ekibi olarak banka ile görüştük ve müşteri hizmetlerine nasıl daha hızlı bağlanılabileceğini öğrendik.İşte bu makalemizde sizlere garanti müşteri hizmetlerine kolay bağlanma yöntemini paylaşıyoruz.

 

Öncelikle ilk olarak çağrı merkezi numarası olan 444 0 333 numarası ile garanti bankası müşteri hizmetlerini arıyoruz.Bu numaraya 7 gün 24 saat ulaşabilir ve bankacılık ile ilgili tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bazen acil durumlarında müşteri temsilcisine daha hızlı bağlanmak isteyebilirsiniz , eğer aşağıda ki adımları uygularsanız çok daha hızlı bir şekilde çağrı merkezi müşteri temsilcisine ulaşarak ilgili işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  • İlk adım olarak  444  0 333 numarasını tuşlayarak garanti müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz destek hattını arayın.
  • Banka güvenlik teyidi amaçlı size tc kimlik no veya benzer bir soru sorabilir.Bu işlemi geçtikten sonra telesekreter ile görüşeceksiniz.Hemen “Kart işlemleri” diyerek bu adımı geçin.
  • Ardından telesekreter size bir kaç işlem önerisinde bulunarak hangisini istiyorsunuz diyecek.Siz bunların dışında diyerek garanti bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Üst paragrafta belirttiğimiz adımları uygularsanız hızlıca müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Eğer işlemlerinize tuşlama ile devam etmek isterseniz aşağıdaki şekilde Garanti bankası direk müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemini uygulayabilirsiniz.

Yine aynı şekilde garanti bankasını arayın ve güvenlik doğrulamasını geçin.Sesli yanıt sistemini tamamladıktan sonra tuşlama ile devam edeceksiniz.Bu adımda hızlıca önce 1 sonra 3 ve ardından 5 tuşlarına basarak direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

 

Ortalama Puan : / 5. - Oylayan Kişi :

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz