Ülkemizde her geçen gün işsizlik oranı günden güne artmaktadır.Bunun üzerine bankalar kredi ile ilgili yeni düzenlemeler yapmaktadır.Eğer işsizseniz ve acil nakite ihtiyacınız varsa bu yazımızı detaylıca incelemenizi tavsiye ederiz.Çalışmayanlar nasıl kredi çeker sorusuna cevap arıyorsanız yada işsizim kredi çekebilirmiyim diye düşünüyorsanız bu makalede aradıklarınıza cevap bulabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi,taşıt kredisi,konut kredisi ve diğer kredilere aşağıdaki bankalara başvuru yaparak alabilirsiniz.

Bankalar                        Belge                            Kredi Limiti

Enpara                           YOK                             30.000 TL

CEPTETEB                    YOK                             30.000 TL

N Kolay Kredi                YOK                             30.000 TL

İNG Bank                      İSTEYEBİLİR                40.000 TL

OdeoBank                     İSTEYEBİLİR                50.000 TL

 

Yukarıda sıralanan bankalar gelir belgesiz ve kefilsiz,maaş bordrosuz kredi avantajı sunmaktadır.İşsizlere kredi veren bankalardan nasıl kredi alabilirim diye düşünüyorsanız,üzerinize kayıtlı bir evi,arsayı,araziyi yada buna benzer bir taşınmazı ipotek gösterebilirsiniz. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla beraber ipotekli kredi alabilirsiniz.

İşsizlere kredi veren bankalar sorusuna yanıt aradık .SSKlı bir iş yerinde çalışmıyorsanız bu kredi avantajlarından faydalanabilirsiniz.Bankalar genellikle kredi red verme nedenleri arasında kredi notunun düşük olması gösterilmektedir.Kredi notu düşük olanlar kredi çekemezler mi ? kredi notunu arttırmak için neler yapılmalı ?. İşsizlere kredi veren bankalar kredi başvurularında kredi notunu incelemekte ve kredi siciline göre kredi vermektedirler.

 

Ortalama Puan : / 5. - Oylayan Kişi :

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz