Acil olarak para sıkışan kişiler,senetle borç veren kuyumcuları aramaktadır.Peki senetle altın almak mümkün mü ?

Bankalardan kredi alamayan binlerce kişi, nakit para ihtiyacını farklı yollardan aramaya başlamaktadır.Bir çok bölgede,senetle para veren kuyumcular bulunmaktadır.Bu işin zemini aslında yasal olarak yapılmasa da herhangi bir sıkıntı olabileceğini sanmıyoruz çünkü kuyumcular altın aldıktan sonra altını tekrar aldı olarak göstererek senet karşılığında borç para vermektedir.

Senetle para veren yerler adlı makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.”Senetle para veren yerler

Senetle Para Veren Kuyumcular

Nakit paraya sıkışan takipçilerimize özel olarka daha öncesinde senetle para veren yerler konumuzu sizlere sunmuştuk. Bu konuda  da senetle para veren kuyumcular,tefecilerin nasıl çalıştıklarını ve senetle borç para alternatifi olarak faturalı hat üzerine kredi almak gibi alternatifleri sizlere iletmiştik.Bu sayfamızda ise sizler için kuyumcuların nasıl senet karşılığında para verdiklerini anlatacağız.Senetle bir kişiden borç para almak aslına bakacak olursak kolay bir iş değildir.Senetle para yöntemine başvuran bir çok kişi aslında bankalardan kredi almadıkları için bu yöntemi kullanmaktadır.Aslında, bankalardan niye kredi alamadığınızı sorgularsanız ve bu problemi ortadan kaldırırsanız bu ve benzeri şeylere de kalkışmamış olursunuz.

Bankaların krediyi reddetme nedenleri arasındaen çok olanı kredi notunun düşük olması,gelir belgesinin olmaması gibidir.Yani bir kişi sigortasız olarak çalışıyorsa bankalar,kişinin gelirini bilemeyeceği için kredi başvurusu onaylamazlar.Aynı Zamanda kişinin kredi notu düşük olmasından dolayı da krediye onay çıkmayabilir.

 

Kredi notuna bakmadan yada kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2019 yılında hangileridir diye merak ediyorsanız bu konuya bakabilirsiniz.İşte 2018 yılında 1300 altında kredi notu olan kişilerin kredi çekebileceği bankalar.

Kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar 2019 da oldukça azdır.İşte bu durumda bizde”sıfır puana kredi” düşük kredi notuna kredi kampanyalarını araştırıp sizlere sunduk.Bu kampanyalar kapsamında sicili bozuk olanlara,düşük kredi puanına sahip olanlara ve sıfır puanlı kişilere dahi kredi verebilmektedir.Bu krediyi kullandıktan sonra düzenli ödemeler sonucunda ise daha yüksek kredi miktarı kullanabilmek mümkündür.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Aktifbank‘ta diğer bankalara göre yüksek faiz oranları uygulanamsına rağmen,düşük kredi puanına kredi veren banka kuruluşları arasında hizmet vermektedir.Kredi puanınız 800-900 seviyelerinde olsa bile kredi çekebiliyorsunuz hem de zorlanmadan.Kredi notu düşük olanlar şubeye gitmeye gerek duymadan N Kolay Krediile kredi çekebiliyor ve kredi notunu da yükseltme avantajı elde etmiş oluyor.

Burgan Bank

Burgan Bank’ta 48 aya varan vadelerle birlikte ihtiyaç kredisi verilmektedir.Burgan bank oalrak özel fırsat ve uygun taksitler ile ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.%1,71‘den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan uzun dönem ödeme seçenekleriBurgan Bank’ta!

N Kolay Kredi

Aktifbank‘ın internet bankacılığı şubesi N Kolay sayesinde, paranız hesaplararası ücretsiz transfer yapabilirsiniz.Ayrıca Aktifbank tüm Ptt‘lerle anlaşmalı olduğu için paranız kesintisiz oalrak Ptt‘ye giderekte çekebilirsiniz.Ayrıca N Kolay Kredi‘de hayat sigortası zorunlu değildir.48 aya varan vade sayısıyla kredinizi kullanabilirsiniz.Diğer yandan bu kredi en fazla 30.000 TL  üst limitiyle verilemektedir.

 

Fibabanka Düşük Nota Kredi 

Düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında yer alan Fibabanka’dan her ihtiyaca özel çözümler var.Fibabanka’dan uygun faiz oranıyla bu krediyi kullanmak istiyorsanız,kefil göstermelisiniz.Yine Kefile ait gayrimenkul tapusu,belge olarak banka tarafından istenecektir.10.000 TL ‘ye kadar ve 24 ay vadeye kadar gelir şartı olmadan,%1,69 ile %1,79 arasında değişen faiz oranlarıyla bu krediyi kullanabilirsiniz.

Ortalama Puan : / 5. - Oylayan Kişi :

5 YORUMLAR

  1. gerçekten çok yararlı bir makale olmuş. İstanbul da senetle para veren kuyumcular varmı eğer varsa bilgi verebilirmisiniz lütfen acil para lazım

  2. Bunu öğrendiğim iyi oldu.bende uzun zamandır senetle para arıyordum.istanbulda senetle para veren kuyumcular varmı bilmiyordum ama yarın aramaya baslıcam.

  3. Merhaba gerçekten işini iyi yapan bir kuyumcdan senetle altın almak istiyorum mümkünse devlet memuruyum sicilim temiz aylık gelirim 8500 TL nereden alabilirim adres almak istiyorum mümkünse

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz