Senetle para veren yerler arıyorsanız bu konuda ihtiyacınız olabilecek bazı soruların cevabını bulabilir ve acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Senetle para veren kişilere ulaşmak istiyorsanız bu kişilere istanbul , izmir , ankara , antalya , adana ve diyarbakır gibi şehirlerde ulaşabilirsiniz.

Senetle Para Veren Kişiler

Bu kişilerin bazıları yasal bir şekilde senetle para verebiliyorken bazıları ise yasadışı yollar ile senetle para vermektedir.Örneğin günümüzde artık her semtte denk geldiğimiz aylık faizle para veren tefecilerde senetle para verebilmektedir.Ancak bunlar yasadışı iş yapmaktadır ve çok yüklü faizler uygulamaktadır.

Yasal olarak senetle para veren kişiler ise cep telefon bayilerinde çalışan kişiler örnek gösterebilir.Bu kişiler sizleri GSM operatör bayilerine davet ederler. Eğer uzun süredir o operatörde iseniz size hattınızın üzerine telefon çıkartırlar ve bunu sizden satın alarak size para verirler. Sizde her ay parayı gsm operatörüne ödemiş olursunuz.Bu işleme faturalı hatta kredi çekme denir.Faturalı hatta kredi çekme başlığına tıklayarak bu konuda detaylı bilgileri paylaştığımız makalemize erişebilirsiniz.

Genellikle faiz işleterek size senetle para veren yerler  kuyumcular , tefeciler   , faktöring şirketleri , senetle para veren kişiler ve faturalı hat ile kredi çıkarma gibi yerlerdir. Bu yerler size aylık veya haftalık olarak bankalar gibi belirli miktarlarda işletme faizi uygulayarak sizlere borç verirler. İnternette bir çok kişi senetle para verdiğini söyler veya alternatif yollar ile size 5.000 tlye kadar telefonla kredi çıkaracağı gibi bazı şeyler söylerler.


Bunlara kesinlikle itibar etmeyiniz çünkü internet üzerinden kredi çıkaracağını söyleyen veya öncelikle belirli miktarda teminat göndermenizi isteyerek size sonradan istediğiniz miktarda senetle para vereceğini söyleyen kişiler çok yüksek ihitmallerle dolandırıcı çıkmaktadır.

Senetle para alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

 • Senete imza atarken kağıt üzerindeki tüm karalama , imza ve işlemlerinizde mutlaka aynı kalemi kullanmalısınız.Farklı renk kalem kullanmayınız.
 • Günümüzde en çok bilinen konulardan biri ve en çok dikkat edilmesi gereken detaylardan biri asla ama asla boş senete imza atmamaktadır.Çok yüksek ihtimalle size boş senet verecekler eğer bu kağıda imza atarsanız neler olur merak ediyorsanız boş senete imza atarsam ne olur başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.
 • Senet üzerinde fiyat belirtirken bu alana anlaştığınız miktarı hem yazı ile hemde rakam ile yazmalısınız.
 • Daha sonra bu rakamların değiştirilmemesi için anlaştığınız kredi tutarının sonuna çizgi çekerek tekrar düzenlenmesini engelleyiniz.
 • Senetle para veren yerlere ödeme yaptıktan sonra aldığınız senetin üzerine ödendi ibaresi ekleyerek bir süre  biryerde saklayın bu belgeye ileride ihtiyacınız olabilir.
 • Yukarıda anlattığımız tüm işlemleri senetle para veren yerler de yetkili kişilerin yanında yapmalısınız.Eğer çok acil para ihtiyacınız  yoksa sizlere senetle para veren yerlerden  ve kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Çünkü genellikle yasa dışı ve yüksek komisyonlarla bu işlemleri yapan bu kişiler  olası bir ödeme yapamama durumunuzda sizleri ciddi boyutlarda tehdit edebilir ve fiziksel müdahalede bulunabilecek kadar ileriye gidebilecek kişilerdir.

Eğer imkanınız varsa banka ile kredi çekmenizi tavsiye ederiz.Kredi notunuz düşükse veya işsizseniz gelir belgesiz kredi veren bankaları araştırabilir ve senetle para veren yerlere bulaşmadan kısa sürede acil para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bilgi almak için işsizlere kredi veren bankalar başlıklı makalemizi okuyabilir ve para ihtiyacınızı giderebilmek için yeni fikirler elde edebilirsiniz.

Umarım bu konumuzda sizin işinize yarayabilecek faydalı bilgiler verebilmişisizdir.Kısa sürede acil nakit ihtiyacınızı giderebilmeniz dileğiyle kendinize iyi bakın , hoşçakalın.

Ortalama Puan : / 5. - Oylayan Kişi :

9 YORUMLAR

 1. ben nevşehirde kurumsal firmayım uluslarası ticaretim geniş acilen nakit ihtiyacım var teminatım yok kısa vade düşünüyorum olumlu olmusuz bir cevap verirseniz sevinirim

 2. Senetle nakit imkanı sağladılar güvenilir yerdir herseyi sistem üzerinden yapılıyor bizler aldık bilginiz olsun çok teşekkürler sayenizde senetle kredi aldım.

 3. senetle nakıt ımkanı sağladılar turkıyede tek fırmadır bılgınız olsun bızler aldık sızlerde almak sıtıyorsanız bu sayfayı takip edin. senetle para veren kişiler burada.

 4. Merhaba,

  Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 2.000.00 ile 100.000.000.00 arasında değişen krediler sunuyoruz, güvenilir, güçlü, hızlı ve dinamik, kredi kontrolü olmadan ve bu transfer süresi boyunca% 100 garantili dış krediler sunuyoruz.

      Ayrıca tüm krediler için tüm krediler için% 3 faiz oranı olan ve ön ödemesiz olarak kredi verdik … Eğer ilgileniyorsanız, bu e-posta yoluyla bize geri dönün.

  Lütfen, ilgileniyorsanız, bize geri dönün

 5. Krediye mi ihtiyacınız var? Kişisel krediler, Borç Konsolidasyon Kredisi, Risk Sermayesi, İşletme Kredisi, Eğitim Kredisi, Konut Kredisi ve Herhangi bir nedenden ötürü herhangi bir nedenden ötürü tüm kredileri sunuyoruz !. % 3 faiz oranı ile Bankanız tarafından geri çevrildiniz mi? Kötü krediniz var mı? Ödenmemiş faturalarınız var mı? Borcun mu var? Bir iş kurmanız mı gerekiyor? Endişelenme, size kredi alma şansı sunmak için buradayız. Kredimiz seçiminizin herhangi bir miktarına göre değişir. Bu e-postada bizimle iletişime geçerek pravexfinancialservice@gmail.com adresine aşağıdaki ayrıntılardan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz